Atrakcje w Karwieńskich Błotach

(14)

Karwieńskie Błota Atrakcje - PlażaJeżeli mówimy o plaży w Karwieńskich Błotach, to plaża ta znajduje się przy miejscowości Karwieńskie Błoto Drugie i odległość do niej to około 800-1000 metrów. Do... więcej »

Nadmorski Park KrajobrazowyNadmorski Park Krajobrazowy - utworzony w 1978 roku jako jeden z pierwszych Parków Krajobrazowych w Polsce. Obszar chroniony obejmuje pas nadmorski od Białogóry wraz z Pó... więcej »

Dawny cmentarz ewangelickiCmentarz ewangelicki - założony w połowie XIX wieku, w 1990 roku wpisany do rejestru zabytków. Powstał na planie prostokąta otoczonego głogowym żywopłotem. Na terenie cmen... więcej »

KarwiaW Karwi masz możliwość wspaniale wypocząć po pracy przez cały rok. Odprężysz umysł, zregenerujesz siły, spędzisz cudownie czas w niehałaśliwym miejscu. Karwia to jedno z niewielu już miejsc n... więcej »

DębkiW nadmorskim lesie, niedaleko ujścia Piaśnicy do Bałtyku, znajdziemy domki o interesującej architekturze, wśród nich budynki szachulcowe, z których jeden, z nr 86, datuje się na koniec XVIII s... więcej »

OstrowoPomiędzy Jastrzębią Górą na wschodzie i Karwią na zachodzie położona jest licząca mniej więcej 500 stałych mieszkańców wieś Ostrowo. Administracyjnie, to część gminy Władysławowo. Sąsiedztwo... więcej »

Jastrzębia GóraJastrzębia Góra położona jest na urwistym (32.8 m n.p.m.), klifowym brzegu polskiego morza. Jastrzębia Góra nie posiada nazbyt długiej przeszłości. Najwcześniejsze budynki zostały po... więcej »

WładysławowoObecne Władysławowo powstało w latach 50-tych minionego stulecia jako połączenie miejscowości Wielka Wieś, Poczernino, Hallerowo, Cytniewo oraz portu Władysławowo. Prawa miejskie Władys... więcej »

ChłapowoChłapowo to kiedyś nadmorska wieś rybacka na Pobrzeżu Kaszubskim, stanowi część gminy Władysławowo. Jeszcze kilkanaście lat temu była to miejscowość o charakterze rolniczo-rybackim, w... więcej »

Rozewie Artakcje - Latarnia morska Latarnia morska w Rozewiu zlokalizowana jest przy ul. Leona Wzorka 1. Patronem ulicy jest latarnik, który pracował tutaj w latach 1920 -1939. We wrześniu... więcej »

ul. Leona Wzorka 1, Rozewie

Pałac w KłaniniePałac w Kłaninie (około 6 km od Kariweńskiego Błota I) wybudowano w XVII w. a w wieku XIX obiekt został przebudowany w stylu eklektycznym. Właścicielami majątku, w skład którego opr... więcej »

ul. Kłanino 2, 84-107 Kłanino

Krokowa atrakcje turystyczneJakie atrakcje warto zobaczyć w tym miejscu?KOŚCIÓŁ ŚW. KATARZYNYObiekt położony jest w centrum Krokowej przy ul. Wejherowskiej, obok znajduje się muzeum, zamek oraz duż... więcej »

Wieża Kaszubskie OkoWybudowany w  2006 roku kompleks położony  jest w Gniewinie na południe od Żarnowca.  Centralnym punktem tego obiektu jest wysoka na 44 metry wieża widokowa.... więcej »

84-250 Gniewino

Wizyta w Motylarni w Karwi jest jak wejście do rajskiej dżungli. W świecie bajecznych motyli, które swobodnie latają między odwiedzającymi, możesz zachwycić się ich pięknem, zrelaksować i wyciszyć... więcej »

ul. Kopernika 29A, Karwia
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00