Karwia

Karwia

W Karwi masz możliwość wspaniale wypocząć po pracy przez cały rok. Odprężysz umysł, zregenerujesz siły, spędzisz cudownie czas w niehałaśliwym miejscu. Karwia to jedno z niewielu już miejsc nad polskim morzem, jakie nieustająco trzyma się tradycji rybackiej. Karwia położona jest między Dębkami a Jastrzębią Górą. To idealne miejsce na wakacje z całą rodziną, a także na miesiąc miodowy.

Co ciekawego w tym miejscu?

PLAŻA

Plaża w Karwi jest szeroka, a sam piasek niezwykle drobny i złocisty. Można tu opalać się, wypoczywać i wznosić zamki z piasku. Jeżeli chcemy spędzić czas w ciszy i spokoju, to pojedźmy właśnie do Karwi.

ATRAKCJE DLA MIŁOŚNIKÓW ARCHITEKTURY

Jeżeli lubimy podziwiać budynki sakralne, pójdźmy do Kościoła p.w. Św. Antoniego Padewskiego. Miłośnicy historii i zabytków z miłą chęcią zobaczą kilka powstałych w XIX wieku domów mających szkieletową konstrukcję.

NADMORSKI PARK KRAJOBRAZOWY 

Tutaj możesz bliżej przyjrzeć się faunie i florze tego regionu. Park Krajobrazowy obejmuję 14 rezerwatów przyrody. Park ten powstał z myślą o ochronie nadmorskiego krajobrazu oraz całego bogactwa przyrodniczego i kulturowego. 

NORDIC WALKING

To idealna atrakcja dla wszystkich lubiących spędzać wolny czas w aktywny sposób, na świeżym powietrzu. Jeżeli masz w domu "kijki" zabierz je ze sobą. W Karwi znajduję się idealnie zmodernizowana trasa między Karwią a Jastrzębią Górą, gdzie możesz wybrać się na spacer z kijkami. Znaleźć tu można trzy trasy o różnym stopniu trudności. Jes to trasa czarna, czerwona i zielona.

Ostatnia aktualizacja - wrzesień 2020 r. 
Za zmiany w powyższych danych redakcja www.karwienskieblota.pl nie odpowiada.

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00