Opis

Zapraszam do zapoznania się z wakacyjną ofertą noclegową domku jednorodzinnego w nadmorskiej miejscowości.

Wyposażenie

Domek jednorodzinny położony w Karwieńskich Błotach Pierwszych, na działce o pow. 9 ar, w odległości 2,5 km od morza. Budynek jest murowany (80 m2), parter i poddasze. Jednorazowo w domu może zamieszkać do 6 osób. Na parterze znajduje się kuchnia, łazienka oraz pokój dzienny z możliwością noclegu dla dwóch osób (łóżko 2-osobowe). Na poddaszu (open space) możliwość noclegu dla 4 osób, na dwóch łóżkach 2-osobowych.
 
Domek jest wyposażony w niezbędny sprzęt codziennego użytku: pralka, deska do prasowania, żelazko. W kuchni są: lodówka, kuchenka mikrofalowa, naczynia oraz możliwość gotowania na gazie (propan-butan). Telewizja na parterze (antena naziemna). Do dyspozycji kominek w chłodniejsze dni. Domek posiada przeszkloną werandę. Zaparkowanie samochodu jest możliwe na terenie działki.
Wynajem domku możliwy od początku lipca do końca września na okres czasu minimum 10 dni.

Ogólne zasady pobytu w Pogodnym Domku:

1. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 17.00 w dniu przyjazdu, kończy o godz. 11.00 w dniu wyjazdu.

2. Klient od razu po przyjeździe ma obowiązek podpisania umowy najmu. Dokument przekazuje osoba reprezentująca wynajmującego na miejscu. Wraz z podpisaniem umowy Klient przekazuje kwotę kaucji w wysokości 500 PLN, zgodnie z treścią umowy (umowa do zapoznania się z treścią jest przesyłana przed przyjazdem).  

3. Klient otrzymuje dwa komplety kluczy do domu i bramy wjazdowej.

4. Warunkiem rezerwacji jest płatność 10% kwoty, przelewem na podany rachunek bankowy (przesyłany mailem). Całość kwoty płatna min 1 tydzień przed rozpoczęciem pobytu. W przypadku braku płatności według powyższego lub odwołania rezerwacji przez Klienta, rezerwacja zostaje anulowana. Klientowi nie przysługuje zwrot zapłaconej kwoty.

5. W przypadku niewykorzystania całości lub części pobytu w zarezerwowanym terminie, Klientowi nie przysługuje zwrot zapłaconej kwoty, ani obniżenie ceny za niewykorzystany okres.

6. W dniu przyjazdu domek jest przekazywany Klientowi wysprzątany, gotowy do zamieszkania i noclegu. Łazienka jest wyposażona w środki czystości tylko na początek pobytu. Wynajmujący nie zapewnia środków higieny oraz serwisu sprzątającego przez okres pobytu.
Podczas pobytu Klienci sami dbają o porządek w domku oraz wokół. W przypadku pozostawienia domku w stanie rażąco zaniedbanym, ponadstandardowe sprzątanie zostanie potrącone z kaucji.

7. Klient sam wystawia kosz na śmieci oraz worki z odpadami segregowanymi przed bramę posesji w terminach odbioru odpadów przez służby oczyszczania miasta (terminy przekaże wynajmujący).

8. Nie ponosimy odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia mienia należącego do Klienta, a w szczególności przedmiotów wartościowych i pieniędzy.

9. Klient ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkie uszkodzenia, zniszczenia lokalu, wyposażenia i urządzeń, które powstały z winy Klienta. Powstałe szkody pokrywane są z kaucji płaconej na początku pobytu. W przypadku szkód przekraczających kwotę kaucji, prace naprawcze będą wyceniane oddzielnie.

10. W domku obowiązuje zakaz używania własnego sprzętu elektrycznego i gazowego typu: grzałka, piecyk, kuchenka gazowa, mikrofalowa, itp.

11. W domku obowiązuje BEZWZGLĘDNY ZAKAZ PALENIA TYTONIU! W przypadku niedostosowania się do zakazu, kosztami odnowienia lokalu zostanie obciążony Klient (celem pozbycia się tytoniowego zapachu, innych uszkodzeń).

12. Pobyt zwierząt jest możliwy po wcześniejszym zgłoszeniu i uzgodnieniu z wynajmującym.

13. Korzystanie z urządzeń znajdujących się na wyposażeniu domu może odbywać się tylko przez osoby dorosłe, pobyt dzieci w domu i na terenie działki jest możliwy wyłącznie pod opieką rodziców lub opiekunów. Wynajmujący nie ponosi odpowiedzialności za wypadki.

14. Parkowanie pojazdów jest możliwe na terenie działki. Wynajmujący nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia pojazdów.

15. Niestosowanie się do powyższych zakazów skutkuje brakiem zwrotu kaucji.

Cennik

Zakwaterowanie/wykwaterowanie:
doba rozpoczyna się od godz. 17:00 i kończy o godz. 11:00

 

Cennik:

do 2 osób: 320 PLN/dobę
4 osoby: 340 PLN/dobę
6 osoby: 360 PLN/dobę

 

Warunkiem rezerwacji jest płatność 10% kwoty przelewem na rachunek bankowy.

Całość kwoty płatna min 1 tydzień przed rozpoczęciem pobytu.
Wynajem dotyczy całego domku (nie wynajmujemy tylko parteru lub tylko poddasza).

Kaucja w wysokości 500 zł.

 

Akceptujemy zwierzęta, jednak nie mogą one korzystać z łóżek (pościeli) ani wchodzić na poddasze.

Wyślij zapytanie

POGODNY DOMEK
POGODNY DOMEK

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu karwienskieblota.pl

601 174 144
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00