Atrakcje Turystyczne

Plaża

Plaża w Karwieńskich Błotach znajduje się przy miejscowości Karwieńskie Błoto Drugie - to największa atrakcja turystyczna miejscowości. Na plażę idzie się przez nadmorski las około 800-1000 metrów. Plaża w Karwieńskich Błotach jest rozległa, szeroka i niezatłoczona. Z miejscowości Karwieńskie Błoto Pierwsze na plaże jest dalej (2-2,5 km), ale podobna odległość jest do plaży w Karwi - mamy więc do wybory dwie plaże. więcej »

Wieża Kaszubskie Oko

Wybudowany w 2006 roku kompleks położony jest w Gniewinie na południe od Żarnowca. więcej »

84-250 Gniewino

Karwia

Karwia to jedno z niewielu już miejsc nad polskim morzem, jakie nieustająco trzyma się tradycji rybackiej. więcej »

Dębki

W lecie przenosi się tutaj część mieszkańców Warszawy, toteż, trochę uszczypliwie, jedną z dwóch głównych ulic Dębek nazwano "Marszałkowska". więcej »

Ostrowo

Ostrowo to wzorzec spokoju, w sąsiedztwie dużych ośrodków turystycznych - Władysławowo (około 10 km), Jastrzębia Góra (ok 4 km). więcej »

Jastrzębia Góra

Współcześnie Jastrzębia Góra, to atrakcyjna miejscowość wypoczynkowa, znajdują się w tym miejscu 3 wyznaczone kąpieliska nadmorskie z szeroką - nawet do 200 m plażą. więcej »

Władysławowo

Obecne Władysławowo powstało w latach 50-tych minionego stulecia jako połączenie miejscowości Wielka Wieś, Poczernino, Hallerowo, Cytniewo oraz portu Władysławowo. więcej »

Chłapowo

Chłapowo to kiedyś nadmorska wieś rybacka na Pobrzeżu Kaszubskim, stanowi część gminy Władysławowo. więcej »