Atrakcje Turystyczne

Plaża

Plaża w Karwieńskich Błotach znajduje się przy miejscowości Karwieńskie Błoto Drugie - to największa atrakcja turystyczna miejscowości. Na plażę idzie się przez nadmorski las około 800-1000 metrów. Plaża w Karwieńskich Błotach jest rozległa, szeroka i niezatłoczona. Z miejscowości Karwieńskie Błoto Pierwsze na plaże jest dalej (2-2,5 km), ale podobna odległość jest do plaży w Karwi - mamy więc do wybory dwie plaże. więcej »

Park Krajobrazowy

Nadmorski Park Krajobrazowy to obszar chroniony obejmujący pas nadmorski od Białogóry po Puck z Półwyspem Helskim i Zatoką Pucką. Park powstał w celu ochrony oraz popularyzacji naturalnych walorów przyrody, wartości historycznych i kulturowych. więcej »

Motylarnia Karwia

Kilkadziesiąt gatunków żywych, swobodnie latających, największych i najbardziej kolorowych motyli świata w jednym miejscu! więcej »

ul. Kopernika 29A, Karwia

Karwia

Karwia to jedno z niewielu już miejsc nad polskim morzem, jakie nieustająco trzyma się tradycji rybackiej. więcej »

Dębki

W lecie przenosi się tutaj część mieszkańców Warszawy, toteż, trochę uszczypliwie, jedną z dwóch głównych ulic Dębek nazwano "Marszałkowska". więcej »

Ostrowo

Ostrowo to wzorzec spokoju, w sąsiedztwie dużych ośrodków turystycznych - Władysławowo (około 10 km), Jastrzębia Góra (ok 4 km). więcej »

Jastrzębia Góra

Współcześnie Jastrzębia Góra, to atrakcyjna miejscowość wypoczynkowa, znajdują się w tym miejscu 3 wyznaczone kąpieliska nadmorskie z szeroką - nawet do 200 m plażą. więcej »

Władysławowo

Obecne Władysławowo powstało w latach 50-tych minionego stulecia jako połączenie miejscowości Wielka Wieś, Poczernino, Hallerowo, Cytniewo oraz portu Władysławowo. więcej »

Chłapowo

Chłapowo to kiedyś nadmorska wieś rybacka na Pobrzeżu Kaszubskim, stanowi część gminy Władysławowo. więcej »