Polecamy

Pokoje Gościnne U JANA Willa MORSKI RAJ

 

Atrakcje w okolicy:

- Latarnia morska Rozewie to najstarsza tego typu budowla na polskim wybrzeżu, w jej wnętrzu znajduje się Muzeum Latarnictwa.
- Władysławowo: Dom Rybaka, port, Hallerówka, Centralny Ośrodek Sportu CETNIEWO, Aleja Gwiazd Sportu, wesołe miasteczko, Park Rozrywki Ocean Park, Muzeum Motyli - więcej o atrakcjach Władysławowa: tutaj.

Karwieńskie Błota Atrakcje Turystyczne

Plaża »

Plaża w Karwieńskich Błotach znajduje się przy miejscowości Karwieńskie Błoto Drugie - to największa atrakcja turystyczna miejscowości. Na plażę idzie się przez nadmorski las około 800-1000 metrów. Plaża w Karwieńskich Błotach jest rozległa, szeroka i niezatłoczona. Z miejscowości Karwieńskie Błoto Pierwsze na plaże jest dalej (2-2,5 km), ale podobna odległość jest do plaży w Karwi - mamy więc do wybory dwie plaże. więcej »

Park Krajobrazowy »

Nadmorski Park Krajobrazowy to obszar chroniony obejmujący pas nadmorski od Białogóry po Puck z Półwyspem Helskim i Zatoką Pucką. Park powstał w celu ochrony oraz popularyzacji naturalnych walorów przyrody, wartości historycznych i kulturowych. więcej »

Cmentarz ewangelicki »

Dawny cmentarz ewangelicki w Karwieńskich Błotach. Cmentarz został założony w połowie XIX wieku, na planie prostokąta otoczonego głogowym żywopłotem. Na cmentarzu zachowały się ruiny murowanego grobowca z drugiej połowy XIX wieku oraz szczątki nagrobków. więcej »

Wieża Kaszubskie Oko »

Wybudowany w 2006 roku kompleks położony jest w Gniewinie na południe od Żarnowca. więcej »

  • 84-250 Gniewino
  • 58 670 66 44

Pałac w Kłaninie »

Pałac w Kłaninie (około 6 km od Kariweńskiego Błota I) wybudowano w XVII w. a w wieku XIX obiekt został przebudowany w stylu eklektycznym. więcej »

  • ul. Kłanino 2, 84-107 Kłanino
  • 58 774 58 58

Latarnia Morska w Rozewiu »

Budynek latarni powstał w 1822 roku i poddany był dwóm większym przebudowom. Pierwszej w 1910 i następnej w 1978 roku. więcej »

  • ul. Leona Wzorka 1, Rozewie
  • 58 674 95 42

Karwia »

Karwia to jedno z niewielu już miejsc nad polskim morzem, jakie nieustająco trzyma się tradycji rybackiej. więcej »

Dębki »

W lecie przenosi się tutaj część mieszkańców Warszawy, toteż, trochę uszczypliwie, jedną z dwóch głównych ulic Dębek nazwano "Marszałkowska". więcej »

Ostrowo »

Ostrowo to wzorzec spokoju, w sąsiedztwie dużych ośrodków turystycznych - Władysławowo (około 10 km), Jastrzębia Góra (ok 4 km). więcej »

Jastrzębia Góra »

Współcześnie Jastrzębia Góra, to atrakcyjna miejscowość wypoczynkowa, znajdują się w tym miejscu 3 wyznaczone kąpieliska nadmorskie z szeroką – nawet do 200 m plażą. więcej »

Władysławowo »

Obecne Władysławowo powstało w latach 50-tych minionego stulecia jako połączenie miejscowości Wielka Wieś, Poczernino, Hallerowo, Cytniewo oraz portu Władysławowo. więcej »

Chłapowo »

Chłapowo to kiedyś nadmorska wieś rybacka na Pobrzeżu Kaszubskim, stanowi część gminy Władysławowo. więcej »

Krokowa »

Krokowa atrakcje turystyczne Jakie atrakcje warto zobaczyć w tym miejscu? KOŚCIÓŁ ŚW. KATARZYNY Obiekt położony jest w centrum Krokowej przy ul. Wejherowskiej, obok znajduje się muzeum, zamek oraz duży, piękny park. Kościół pochodzi ... więcej »

Historia - Karwieńskie Błota »

Karwieńskie Błota to dwie miejscowości Karwieńskie Błoto Pierwsze i Drugie. Okolice położone na południowy zachód od Karwi były terenami określanymi jako mokradła niewłaściwe do celów osadniczych. więcej »

Wizyt: 400 989, Dziś: 7, Osób online: 1

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem